Regulamin newslettera

Hydropol Dekor logo 30 lat 220px

 

 

Regulamin Newslettera

  

 

1) Korzystanie z usługi Newsletter jest dobrowolne.

2) Rejestracja w bazie subskrybentów następuje poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, który jest dostępny w stopce strony hydropol.com w części „Zapisz się do newslettera”

3) Na podany w procesie rejestracji adres email wysłana zostanie informacja z linkiem aktywacyjnym subskrypcji Newslettera.

4) Subskrybent w każdej chwili może usunąć swoje dane poprzez rezygnację z subskrypcji pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5) Reklamacje w kwestiach technicznych związanych z funkcjonowaniem Newslettera można zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest Hydropol-Dekor R.Reniewski K.Pietrek sp.j., ul. Cementowa 30, 51-503 Wrocław.

Mogą się Państwo z nim kontaktować w następujący sposób:

a) przez pocztę elektroniczną pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

b) listownie: Hydropol-Dekor R.Reniewski K.Pietrek sp.j., ul. Cementowa 30, 51-503 Wrocław.

  

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przekazywania subskrybowanego Newslettera zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”.

  

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcy, którym mogą być ujawnione Państwa dane są podmioty, z którymi Administrator zawarł umowę powierzenia danych osobowych, między innymi firmy wspierające administratora w zakresie IT.

  

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do czasu rezygnacji z subskrypcji Newslettera bądź też do zakończenia wydawania Newslettera.

  

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;

c) prawo do usunięcia danych osobowych;

d) prawo do ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

e) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO;

  

Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie będzie możliwe przekazywanie Newslettera.

  

 

Powrót do strony głównej.