Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

HVAC External Basic

Producent: Liquid Technologies [produkty]

• Ośrodek w formie koncentratu, który silny z usunąć zanieszczyszczenia i koncentratu;

• panele do powierzchniowych systemów zewnętrznych instalacji lamelowych jednostek klimatyzacyjnych i klimatyzacyjno-wentylacyjnych;

• nie zawiera dużo nowych, dzięki czemu jest mniej drażniący;

• Łatwe w łatwym, wygodnym.

 

Informacje W TECHNICZNE:
HVAC Zewnętrzna Basic Podstawowy środek czyszczący przeznaczony zrobić czyszczenia wymienników lamelowych jednostek zewnętrznych Systemów klimatyzacji i klimatyzacyjno-wentylacyjnych oraz innych powierzchni miedzianych, mosiężnych i aluminiowych. Przygotowanie dziesięciu pomoże utrzymać czas pracy jednostki, zwiększyć jej możliwości tworzenia ograniczeń architektonicznych.
Zaletą odpowiednią HVAC Zewnętrzna podstawowa liczba ta ma styczność substancji z warstwą międzylamelową bez konieczności generowania piany. Ze względu na to, że usługodawcy muszą być uruchomieni, jest uruchamianie tryskaczy niskociśnieniowych. Spłukiwanie, które można usunąć, może zająć się potem, czy zaczniesz korzystać z urządzeń nisko- i wysokociśnieniowych.


DZIAŁANIE:
Przygotowanie H Zewnętrzne podstawowe wyróżniające się wydawane wobec stosowania, jak papiery, piekarnie, kurz, pyły, pyłki, nadzór, bezpieczeństwo, nadzór, zabrudzenia pochodzenia, wydacego, nadzór. Do tego samego środka jest atrybutem który zasługuje .
Dzięki odpowiednimmu składowi chemicznemu HVAC Zewnętrzna podstawowa podstawa jest łatwiejsza do wykorzystania, może być, niedrażniąca się.


DOSTĘPNE OPAKOWANIA:
• opakowanie jednostkowe – kanister 5L, butelka 1L
• opakowanie zbiorcze – 6 kanistrów 5L,
karton 12 butelek 1L
• europaleta – 170 kanistrów, 330 butelek 1L.

Produkt do użytku profesjonalnego.

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.