Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

HVAC Universal

Producent: Liquid Technologies [produkty]

• uniwersalny, wielozadaniowy preparat czyszczący używany do układów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych;

• może być używany zarówno na zewnątrz budynków do czyszczenia skraplaczy jak i wewnątrz pomieszczeń do usuwania zanieczyszczeń z parowników i tac skroplinowych;

• stosowanie preparatu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji i utrzymanie właściwej sprawności układów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.

 

INFORMACJE TECHNICZNE:
Głównym zadaniem tego uniwersalnego środka jest czyszczenie i odtłuszczanie skraplaczy, parowników i tac skroplinowych urządzeń klimatyzacyjnych, klimatyzacyjno-wentylacyjnych i filtrów powietrza. Z łatwością czyści silne zabrudzenia, a w zależności od poziomu rozcieńczenia preparat HVAC

Uniwersal może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.


DZIAŁANIE:
HVAC Universal usuwa szerokie spektrum zanieczyszczeń m.in. brud, kurz, pył, osady tytoniowe oraz organiczne. Usuwa przykre zapachy i dezodoryzuje klimatyzację. Ponadto usuwa tłuszcze gastronomiczne oraz smary przemysłowe.


DOSTĘPNE OPAKOWANIA:
• opakowanie jednostkowe – kanister 5L, butelka 1L
• opakowanie zbiorcze – karton 6 kanistrów 5L,
karton 12 butelek 1L
• europaleta – 170 kanistrów, 330 butelek 1L. 

Produkt do użytku profesjonalnego.

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.