• klimatyzator ścienny
  • klimatyzator naścienny
  • klimatyzator split
  • klimatyzator przenośny
  • klimatyzator przemysłowy
  • klimatyzator do domu
  • klimatyzator biurowy

  

Akademia Airwell

   Zapraszamy na cyklicznie organizowane szkolenia techniczne, które organizujemy dla współpracujących z nami Partnerów. Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmy w specjalnej przygotowanej do tego celu sali wraz z działającymi urządzeniami klimatyzacji i wentylacji. Układy, które prezentujemy na szkoleniach zostały zainstalowane na mobilnych platformach, które mają pełny dostęp do agregatów. Uczestnicy szkolenia mają możliwość nie tylko zobaczenia "w akcji" sprzętu z oferty naszej firmy, ale także mogą go samodzielnie testować.

 

Podczas szkolenia symulowane są awarie na układach, co pozwala na dokładniejszą diagnozę usterek wraz ze sposobami ich usunięcia.

Osoba prowadząca szkolenie to wysokiej klasy specjalista systemów klimatyzacji i wentylacji. Z pewnością odpowie na każde pytanie uczestników szkolenia.

 

Informujemy, że z powodu panującej pandemii nasze szkolenia w Akademii Airwell zostały zawieszone do odwołania. Osoby zainteresowane szkoleniami prosimy o kontakt na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O nowym planie szkoleń poinformujemy Państwa jak tylko sytuacja  epidemiologiczna się ustabilizuje.

 Airwell szkolenia techniczne logo

Pobierz program szkolenia

Zobacz kalendarz szkoleń

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!