• klimatyzatory Airwell
  • Airwell
  • klimatyzatory split
  • klimatyzatory przenośne
  • klimatyzatory przemysłowe
  • klimatyzatory do domu
  • klimatyzatory biurowe

Akademia AIRWELL

   Zapraszamy na cyklicznie organizowane szkolenia techniczne, które organizujemy dla współpracujących z nami Partnerów. Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmy w specjalnej przygotowanej do tego celu sali wraz z działającymi urządzeniami klimatyzacji i wentylacji. Układy, które prezentujemy na szkoleniach zostały zainstalowane na mobilnych platformach, które mają pełny dostęp do agregatów. Uczestnicy szkolenia mają możliwość nie tylko zobaczenia "w akcji" sprzętu z oferty naszej firmy, ale także mogą go samodzielnie testować.

   Podczas szkolenia symulowane są awarie na układach, co pozwala na dokładniejszą diagnozę usterek wraz ze sposobami ich usunięcia.

  Osoba prowadząca szkolenie to wysokiej klasy specjalista systemów klimatyzacji i wentylacji. Z pewnością odpowie na każde pytanie uczestników szkolenia.

 Airwell szkolenia techniczne logo

Pobierz program szkolenia

 

  Serdecznie zapraszamy do zapisania się na szkolenie! W tym celu napisz do nas na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

akademia Airwell 1
akademia Airwell 3
akademia Airwell 4
akademia Airwell 5
akademia Airwell 6
akademia Airwell 7
Previous Next
1 2 3 4 5 6

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!