Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Oferowane przez nas marki

 

Hydropol-Dekor to wiodący dystrybutor systemów klimatyzacji i pomp ciepła. Swoją specjalizację rozwijamy od trzydziestu lat. Jesteśmy generalnym dystrybutorem na Polskę systemów klimatyzacji i pomp ciepła firmy Airwell. Portfel marek w swojej specjalizacji rozwinęliśmy także o innych producentów biorąc pod uwagę m.in. wysoką jakość oferowanych urządzeń i wykorzystanie nowoczesnych technologii produkcji. Proponujemy rozwiązania sprzętowe uznanych producentów Mitsubishi i DAIKIN. 

Jako doświadczony ekspert w swojej specjalizacji zaprojektowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek także własną markę klimatyzatorów - ACSENSE. Jest to seria czterech wariantów klimatyzatorów pod wspólną nazwą COMFORT. Klimatyzatory ACSENSE to myśl technologiczna, doświadczenie i know-how oparte o trzydzieści lat naszej specjalizacji. Wyróżnia je korzystna cena w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wysoka jakość wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów.

 

 

 

 

   

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.