Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Systemy klimatyzacji Airwell

 klimatyzatory Airwell

 

Hydropol-Dekor jest wyłączonym dystrybutorem marki Airwell w Polsce.

   Airwell to obecnie jeden z liderów w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy, przyjaznych dla środowiska i solidnych systemów klimatyzacji. Starając się budować długofalowe relacje z klimatyzatory Airwell - siedziba firmy Airwellklientami grupa Airwell zapewnia indywidualne konsultacje i profesjonalną obsługę. Jesteśmy idealnym partnerem w zapewnieniu klimatu, dostarczającym klimatyzację i systemy obróbki powietrza do każdego zastosowania.

 

  Produkująca klimatyzację Firma L’Air Conditionné Entreprise (pierwsza nazwa firmy Airwell) została założona w 1947 roku pod Paryżem przez Paula Wallet’a. Było to pierwsze przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń klimatyzacyjnych w Europie. Mimo, że pierwsze zaprojektowane systemy chłodzenia były rozwiązaniami przemysłowymi to już trzy lata później Airwell projektuje i zaczyna produkcję klimatyzatorów przeznaczonych do użytku domowego i biurowego. Były to urządzenia niezwykle wysokiej jakości – przeznaczona do pracy w ciężkich warunkach francuskich kolonii w Afryce i krajach środkowego wschodu.

 

   Od tej pory urządzenia Airwell zaczynają być znane dzięki swojej niezawodności, wydajności i jakości. Opinia ta nie zmienia się do dnia dzisiejszego, a firma ciągle się rozwija. W przeciwieństwie do konkurencji, Airwell zawsze koncentrował się tylko na produkcji urządzeń do klimatyzacji i wentylacji. Zgromadził w ten sposób bogate doświadczenie i wypracował własne procedury i metody – oparte na doświadczeniu, kontroli jakości i ciągłych badaniach. Jest to niewątpliwie jeden z filarów sukcesu firmy.

 

   Pierwsze klimatyzatory produkowane pod marką Airwell ujrzały światło dzienne w 1950 roku. Były to niewielkie jednostki przeznaczone do biur i mieszkań. Dziś katalog produktów Airwell uznawany jest za jeden z najbogatszych na świecie w branży klimatyzacji i wentylacji i obejmuje wszystkie typy urządzeń klimatyzacyjnych – łącznie ponad 600 modeli. Od niewielkich klimatyzatorów przenośnych, przez rozwiązania dedykowane dla małych mieszkań, rozwiązania klimatyzacji dla domów, wszelkiego rodzaju i wielkości powierzchni biurowych, aż do rozwiązań stosowanych w przemyśle ciężkim. Gama produktów Airwell zaspokaja wymagania mieszkań i domów, powierzchni handlowych i przemysłowych jak również rynków niszowych o specyficznych wymaganiach.

Poza Airwell do najważniejszych marek grupy należą Fedders i Wesper.

 

 

Przejdź do katalogu produktów Airwell

łapka klik

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.