Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Klimatyzatory Airwell - certyfikaty niezależnych audytorów

Produkty Airwell uznawane są jako urządzenia o wysokiej niezawodności i długiej żywotności. Doskonała jakość oraz niestandardowo szeroka gama oferowanych urządzeń to mocne atuty firmy. Jako światowy koncern Airwell utrzymuje ten standard poprzez własne procedury testowania jakości oraz dzięki stałemu poddawaniu się kontroli zewnętrznych, niezależnych firm. Dzięki temu zarówno firma jak i jej klienci na całym świecie mogą mieć gwarancje na to, że urządzenia Airwell spełniają wszystkie normy.

 

Przedstawiamy najważniejsze certyfikaty Airwell:

 

Airwell aktywnie uczestniczy w programie certyfikacji Eurovent – międzynarodowej organizacji zatwierdzającej produkty oraz ich poziom hałasu. Dane te opublikowane są w katalogu EUROVENT.
System zarządzania jakością Airwell jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9000 – 2000, która uwzględnia wszystkie aspekty działalności biznesowej, od projektu do zamówień produktów, instalacji i serwisowania.
Jakość jest jednym z kluczowych czynników zapewniających satysfakcję klientów. System zarządzania jakością ISO 9001 grupy Airwell jest zatwierdzony przez AFAQ. Tet uznany międzynarodowo certyfikat zapewnia wysokie standardy jakości dla producentów.
Dbałość o kapitał ludzki przekłada się na jakość pracy. Certyfikat OSHAS 18001 dowodzi naszej troski o personel w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Dzięki utrzymywaniu najwyższych standardów możemy unikać urazów, chorób i wypadków.
ISO 14001 daje gwarancje, że grupa Airwell stosuje skuteczny system zarządzania środowiskowego, pozwalający na kontrolę wszystkich swoich działań, produktów i usług, które mają wpływ na środowisko.
Certyfikat stanowi gwarancję jakości i bezpieczeństwa pomp ciepła, zgodność z Europejskimi i światowymi normami wskaźnika pojemności cieplnej i poziomu akustycznego.
Produkty dystrybuowane w USA zatwierdzane są przez Underwrites Laboratories. ertyfikat obejmuje produkty, podzespoły, materiały i systemy pod kątem zgodności z określonymi wymaganiami.
W USA produkty Airwell uzyskały certyfikat CSA na podstawie przeprowadzonych badań laboratoryjnych. Znak CSA jest akceptowany przez głównych sprzedawców, producentów i dystrybutorów na terenie USA i rynkach eksportowych całego świata.

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.