Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Ochrona środowiska w firmie AIRWELL

Dbałość o środowisko naturalne to priorytet firmy AIRWELL. Odpowiedzialne podejście do tematu ochrony przyrody zostało wplecione w filozofię działania firmy na każdym etapie produkcji systemów klimatyzacji. Firma stara się oszczędnie gospodarować surowcami, projektować urządzenia o najniższym możliwym poborze energii, wdrażać politykę energooszczędnej produkcji, redukować do minimum resztki produkcyjne i przy każdej okazji korzystać z możliwości recyclingu. W corocznych podsumowaniach zarząd grupy AIRWELL porównuje osiągnięte wyniki z planowanymi wskaźnikami i wyznacza nowe cele – zgodnie ze strategią ochrony środowiska naturalnego w przyszłości poprzez teraźniejsze działania.

 

ENERGIA
Grupa AIRWELL nieustannie dąży do zmniejszenia zużycia energii w swoich zakładach produkcyjnych i biurach. To samo oferujemy naszym Klientom. Każdy nowy produkt projektowany jest z myślą o jak największej efektywności energetycznej – z korzyścią dla środowiska naturalnego i kieszeni Klientów.
WODA
Ponieważ woda staje się dobrem bezcennym AIRWELL corocznie dokonuje analizy zużycia wody do celów produkcji i instalacji sanitarnych i szuka dodatkowych możliwości oszczędzania. Dzięki temu w ostatnich latach udało się drastycznie zmniejszyć zużycie wody w procesie produkcyjnym.
EMISJA
W swoich produktach AIRWELL zawsze używa przyjaznych środowisku czynników chłodniczych. Corocznie producent oferuje programy dotyczące obchodzenia się z czynnikami chłodniczymi, ich specyfikacji i możliwości wykorzystania. Obecnie w najnowszych seriach klimatyzatorów stosowany jest nowoczesny, przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R32.
HAŁAS
Poziom uprzemysłowienia sprawia, że ciągle rośnie poziom hałasu. AIRWELL zwraca szczególną uwagę na to, by klimatyzatory były ciche i jak najprzyjemniejsze w użyciu.
ODPADY
Firma koncentruje swoje wysiłki na zmniejszaniu ilości odpadów poprzez zwiększenie wykorzystania surowców wtórnych w produkcji.

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.