Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Klimatyzatory Daikin

 

klimatyzatory Daikin

   Firma DAIKIN to uznana marka działająca globalnie, której początki istnienia sięgają lat dwudziestych ubiegłego wieku. Wówczas w Japonii została założona firma "Osaka Kinzoku Kogyosho Limited Partnership", która w krótkim czasie osiągnęła bardzo wysoki poziom sprzedaży dzięki wyjątkowej jakości oferowanych produktów. Pod nazwą DAIKIN firma od lat trzydziestych XX wieku produkowała systemy chłodzenia i opracowała swój własny czynnik chłodniczy.

  Obecnie w rejonie Europy, na Bliskim Wschodzie i Afryce (EMEA) za sprzedaż, rozwój i montaż odpowiada firma DAIKIN Europe N.V. (DENV). Siedziba główna firmy znajduje się w Ostendzie w Belgii, a europejskie zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Pilźnie i Brnie w Republice Czeskiej, w Güglingen w Niemczech oraz w Hendek w Turcji.

  DAIKIN Europe Group szczyci się obecnie rozbudowaną siecią 17 stowarzyszonych firm, 4 biurami sprzedaży oraz całą siecią niezależnych dystrybutorów i przedstawicieli handlowych w ponad 50 krajach zlokalizowanych w rejonie EMEA.

 

 

Przejdź do katalogu produktów DAIKIN
łapka klik

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.