Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  • klimatyzator ścienny
  • klimatyzator naścienny
  • klimatyzator split
  • klimatyzator przenośny
  • klimatyzator przemysłowy
  • klimatyzator do domu
  • klimatyzator biurowy

Klimatyzatory Daikin

 

klimatyzatory Daikin

   Firma DAIKIN to uznana marka działająca globalnie, której początki istnienia sięgają lat dwudziestych ubiegłego wieku. Wówczas w Japonii została założona firma "Osaka Kinzoku Kogyosho Limited Partnership", która w krótkim czasie osiągnęła bardzo wysoki poziom sprzedaży dzięki wyjątkowej jakości oferowanych produktów. Pod nazwą DAIKIN firma od lat trzydziestych XX wieku produkowała systemy chłodzenia i opracowała swój własny czynnik chłodniczy.

  Obecnie w rejonie Europy, na Bliskim Wschodzie i Afryce (EMEA) za sprzedaż, rozwój i montaż odpowiada firma DAIKIN Europe N.V. (DENV). Siedziba główna firmy znajduje się w Ostendzie w Belgii, a europejskie zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Pilźnie i Brnie w Republice Czeskiej, w Güglingen w Niemczech oraz w Hendek w Turcji.

  DAIKIN Europe Group szczyci się obecnie rozbudowaną siecią 17 stowarzyszonych firm, 4 biurami sprzedaży oraz całą siecią niezależnych dystrybutorów i przedstawicieli handlowych w ponad 50 krajach zlokalizowanych w rejonie EMEA.

 

 

Przejdź do katalogu produktów DAIKIN
łapka klik

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.