Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Systemy klimatyzacji Mitsubishi

klimatyzatory Mitsubishi

   Historia Mitsubishi Electric została założona w 1921 r. Wówczas przedsiębiorstwo Mitsubishi Shipbuilding Co. (obecnie Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.) przekształciło się z zakładu wytwarzającego silniki elektryczne do statków w nową spółkę Mitsubishi Electric Corporation.

 Obecnie Mitsubishi Electric jest czołowym producentem i sprzedawcą sprzętu elektronicznego i elektrycznego, używanego w branży energetycznej, automatyce przemysłowej, systemach komunikacyjnych i informacyjnych, urządzeniach elektronicznych i domowych. Firma działa w oparciu o zasady korporacyjne promujące budowanie nowoczesnego, dostatniego społeczeństwa poprzez rozwój technologii, usług i możliwości tworzenia. Produkowane urządzenia klimatyzacji i pompy ciepła to tylko mały ułamek specjalizacji w szerokim wachlarzu oferty firmy.

  

Przejdź do katalogu produktów Mitsubishi

łapka klik

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.