Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

akaademia hydropol zajawka

  

Akademia Hydropol 

Instalatorze! Po okresie szkoleń on-line spowodowanych pandemią, wracamy do szkoleń technicznych Akademii Hydropol w trybie stacjonarnym!

Zapraszamy do nowego cyklu szkoleń w siedzibie naszej firmie, które będą obejmowały pompy ciepła Airwell WELLEA typu Split. Uczestnicy naszych szkoleń będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą pomp ciepła Airwell WELLEA oraz z najważniejszymi zagadnieniami technicznymi. W naszej ofercie szkoleniowej znajdą Państwo również szkolenia z urządzeń typu RAC /LCAC oraz z systemów VRF.

Po zaliczeniu testu kończącego szkolenie uczestnicy otrzymają certyfikat Autoryzowanego Przedstawiciela Serwisowego, który pozwala na montaż oraz obsługę serwisową klimatyzatorów marki Airwell i ACSENSE. Certyfikat autoryzacji będzie wydany firmom, które posiadają certyfikat dla przedsiębiorców FGAZ wydany przez UDT.

 

Zobacz kalendarz szkoleń

Agenda szkolenia z urządzeń typu RAC/LCAC

Agenda szkolenia z pomp ciepła Airwell WELLEA Split

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.