Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rozwijamy się wraz z Tobą

rekrutacja w hydropol dekor  Hydropol-Dekor stawia na profesjonalny zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach technicznych, na osoby otwarte w kontaktach z Klientami. Jesteśmy świadomi swojej wysokiej pozycji rynkowej. Jako dystrybutor sprzętu reprezentujemy znane na całym świecie marki. To zobowiązuje nas do prowadzenia współpracy biznesowej realizowanej przez profesjonalny zespół pracowników. Dlatego nasi specjaliści przechodzą cykl szkoleń technicznych i są znakomitymi doradcami technicznymi.

 

Tylko dzięki naszym sprawdzonym pracownikom rozwijamy się jako Firma godna zaufania we wszystkich aspektach działania.

 

Jeśli chcesz z nami rozwijać zaufanie bizesowe, a przy tym realizować się jako specjalista w branży klimatyzacji i wentylacji, nie wahaj się i wyślij do nas swoją aplikację. Dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do celów rekrutacji.

 

Sprawdź najnowsze ogłoszenia o pracę:

Specjalista ds. wsparcia technicznego i szkoleń

Doradca Techniczno- Handlowy HVAC

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.