Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

 

Prosimy o wypełnienie załączonego w poniższym linku protokołu uruchomienia pompy ciepła. Uzupełniony i przesłany do nas protokół jest podstawą do gwarancji.

 

Protokół uruchomienia pompy ciepła. 

Protokół możesz pobrać na swój telefon lub inny mobilny sprzęt, zapisać, uzupełniać i wysyłać bezpośrednio z pliku.

 

pompy ciepła Airwell przegląd możliwości

Pompy ciepła Airwell - przegląd możliwości i zalet.

Masz wątpliwości czy pompa ciepła do ogrzewania to dobry wybór? Myślisz, że nie da rady, że w Polsce to się nie sprawdza? Oczywiście, że się sprawdza i to od dawna.
Od wielu lat przekonujemy inwestorów, że klimatyzatory i pompy ciepła Airwell, to nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie do ogrzewania domów i firm. Zapewniają one ciepłe powietrze w domu w kilka minut oraz brak przyłączy, komina czy popiołu.

środek do czyszczenia klimatyzacji - test skuteczności

Serwisowanie jednostki skraplającej na przykładzie HVAC External Strong firmy Liquid Technologies.

Zanieczyszczone lamele zewnętrznych wymienników ciepła mają wiele negatywnych skutków na energochłonność oraz na samą pracę urządzeń HVAC. Wpływa to negatywnie na odbieranie ciepła od czynnika chłodniczego, a co za tym idzie, jego nieskroplona część wysyłana jest na zawór rozprężny, powodując znaczne straty efektywności energetycznej. Przedstawiamy na przykładach działanie najsilniejszego środka z oferty Liquid Technologies i testy skuteczności w porównaniu z innym, konkurencyjnym środkiem.

oznaczenia energetyczne blog Hydropol

Jaką pompę ciepła wybrać do domu?

Pompa ciepła - jako urządzenie do grzania - nie jest niczym nowym. Już pierwsze klimatyzatory sprzedawane w Polsce w latach 90-tych, czyli ponad 30 lat temu, miały funkcję grzania w wybranych modelach. Urządzenia z tą funkcją nie były niczym innym, jak pompami ciepła typu powietrze-powietrze. Od samego początku obecności klimatyzatorów Airwell na polskim rynku, użytkownicy podkreślali zalety tych urządzeń - możliwość szybkiego uzyskania wysokiej temperatury powietrza w domu czy biurze.

oznaczenia energetyczne blog Hydropol

Oznaczenia energetyczne

Etykieta energetyczna klasyfikuje urządzenia w 7 kategoriach (od A do G) w zależności od zużycia energii elektrycznej. Najbardziej efektywne urządzenia należą do grupy A (zielony kolor). Omawiana etykieta zawiera również takie informacje jak model, wydajność chłodniczą i grzewczą, poziom hałasu – dzięki czemu pozwala użytkownikom porównać różne urządzenia. Przy wyliczaniu rocznego zużycia energii elektrycznej założono pracę urządzenia w pełnej wydajności średnio przez 500 godzin rocznie w trybie chłodzenia i przy pełnym obciążeniu.

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.