Skip to main content

Technologia Airwell Inverter

Technologia Airwell Inverter

Elastyczność działania, cicha praca i szybkie osiągnięcie zadanej temperatury. Dodatkowo komputerowe sterowanie błyskawicznie odpowiadające na zmiany temperatury wewnątrz pomieszczenia i dużo zaoszczędzonej w ten sposób energii. To czynniki sprawiające, że technologia DC INVERTER jest naprawdę opłacalna. Jest to najbardziej zaawansowane rozwiązanie, zaprojektowane by zapewnić użytkownikom klimatyzacji komfort połączony z prostotą i intuicyjnością obsługi.

dcinverter2

 

 

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

 
W porównaniu z tradycyjnymi systemami o stałej wydajności technologia DC Inverter oszczędza do 30% energii (klasa energetyczna A). Dzieje się tak dlatego, że nasze klimatyzatory unikają cyklów ciągłego włączania i wyłączania sprężarki. Dzięki płynnej regulacji jej pracy, która jest ustalana przez mikroprocesorowe sterowanie sprzężone z czujnikami temperatury otoczenia, unikamy najbardziej energochłonnej części cyklu pracy klimatyzatora. Technologię tę można porównać do płynnej jazdy w mieście – ten kto często hamuje, przyśpiesza dojedzie w takim samym czasie do celu co osoba jadąca płynnie – tyle, że spali około 30% więcej paliwa. Co więcej osoba jadąca płynnie zapewni swoim pasażerom dużo większy komfort podróżowania. Dokładnie tak się dzieje w przypadku klimatyzacji wyposażonej w technologię DC Inverter.

wykres

 

ZAKRES PRACY W TRYBIE GRZANIA DO -15 STOPNI CELCJUSZA
Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych, ekologicznych czynników chłodzących (R410 A) klimatyzatory produkowane w technologii DC Inverter umożliwiają efektywną pracę w trybie grzania do temperatury zewnętrznej równej -15 stopni C.

CICHA PRACA
W porównaniu do tradycyjnych sprężarek o stałej wydajności, sprężarki montowane w urządzeniach klimatyzacyjnych DC Inverter umożliwiają zmienną wydajność. Dzięki temu gwarantują redukcję poziomu głośności oraz wibracji zapewniając cichą pracę.

SZYBKIE OSIĄGANIE ZADANEJ TEMPERATURY
Płynna zmiana prędkości obrotowej sprężarki zapewnia utrzymanie stabilnej temperatury w pomieszczeniu z dokładnością do 0,5 stopnia celcjusza!

 

Co sprawia, że technologia INVERTER jest tak skuteczna?

obrazek sprężarki

Zasilana prądem stałym sprężarka o zmiennej wydajności gwarantuje wysoką efektywność oraz zmniejszony poziom hałasu.

wymiennik

Wymiennik wykonany w technologii Bluefin wspomaga przepływ czynnika jak rónież wykazuje bardzo dużą odporność na korozję – co sprzyja wydłużonej żywotności urządzenia

wirnik stosowany w technologii DC Inverter

Skłądający się z 3 łopatek wirnik zapewnia większą stabilność przepływu powietrza, ułatwia proces wymiany ciepła i gwarantuje niski poziom hałasu.

silnik wentylatorów DC Inverter

Zasilany prądem stałym silnik DC Inverter charakteryzuje się wysoką wydajnością przy relatywnie niskim poziomie hałasu.