Skip to main content

Czym jest komfort powietrza?

System AirCare 

Czyste powietrze jest istotnym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie. Zwróćmy uwagę na to, że kiedy jemy, śpimy relaksujemy się czy pracujemy przebywamy zazwyczaj w pomieszczeniach zamkniętych. Wydaje nam się, że jest w nich czyste powietrze.

Przeświadczenia, że powietrze jest czyste w budynkach nie potwierdzają niestety badania. Takie zanieczyszczenia jak – grzyby, pyłki, bakterie, wirusy, alergeny, pleśnie – oddziałują na nasz organizm każdego dnia.

 

Sami przyczyniamy się do zwiększenia zanieczyszczenia wprowadzając do własnego otoczenia dym nikotynowy, opary z gotowania, farb, środków chemicznych, zanieczyszczenia z tkanin i dywanów oraz kurze (kurz to bardzo drobne cząstki piasku, ziemi, naskórka, substancji organicznych – doskonałe środowisko życia roztoczy). Do tego dokłada się sierść naszych czworonożnych ulubieńców. Aktualne badania wskazują, że poziom zanieczyszczenia powietrza w budynkach jest 10 razy większy niż powietrza zewnętrznego!

 

W celu zmniejszenia zanieczyszczeń poleca się stosowanie klimatyzatorów np. marki AIRWELL. Zadaniem systemu AIRWELL AirCare jest wyeliminowanie większości zanieczyszczeń z powietrza, eliminacja zanieczyszczeń w klimatyzatorach Airwellktórym oddychamy. Pozytywnie wpłynie to na nasze zdrowie.

System AIRWELL AirCare skłąda się z zestawu zaawansowanych filtrów 2-elektrostatycznych, fotokatalitycznych i antybakteryjnych wspomaganych przez bipolarny jonizator. Zadaniem tego rozwiązania jest zapewnienie świeżości powietrza i elminacja zanieczyszczeń takich jak kurz, dym, brzydkie zapachy, bakterie itp. Sposób działania systemu AirCare doskonale przedstawia obraz po prawej.

Technologia AirCare to trzy systemy połączone w jeden mechanizm – dostarczający odpowiednio schłodzone, czyste powietrze dzięki któremu będziemy zdrowsi i zawsze pełni energii!