Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  • klimatyzator ścienny
  • klimatyzator naścienny
  • klimatyzator split
  • klimatyzator przenośny
  • klimatyzator przemysłowy
  • klimatyzator do domu
  • klimatyzator biurowy

System AirCare 

Czyste powietrze jest istotnym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie. Zwróćmy uwagę na to, że kiedy jemy, śpimy relaksujemy się czy pracujemy przebywamy zazwyczaj w pomieszczeniach zamkniętych. Wydaje nam się, że jest w nich czyste powietrze.

Przeświadczenia, że powietrze jest czyste w budynkach nie potwierdzają niestety badania. Takie zanieczyszczenia jak – grzyby, pyłki, bakterie, wirusy, alergeny, pleśnie – oddziałują na nasz organizm każdego dnia.

 

Sami przyczyniamy się do zwiększenia zanieczyszczenia wprowadzając do własnego otoczenia dym nikotynowy, opary z gotowania, farb, środków chemicznych, zanieczyszczenia z tkanin i dywanów oraz kurze (kurz to bardzo drobne cząstki piasku, ziemi, naskórka, substancji organicznych – doskonałe środowisko życia roztoczy). Do tego dokłada się sierść naszych czworonożnych ulubieńców. Aktualne badania wskazują, że poziom zanieczyszczenia powietrza w budynkach jest 10 razy większy niż powietrza zewnętrznego!

 

W celu zmniejszenia zanieczyszczeń poleca się stosowanie klimatyzatorów np. marki AIRWELL. Zadaniem systemu AIRWELL AirCare jest wyeliminowanie większości zanieczyszczeń z powietrza, eliminacja zanieczyszczeń w klimatyzatorach Airwellktórym oddychamy. Pozytywnie wpłynie to na nasze zdrowie.

System AIRWELL AirCare skłąda się z zestawu zaawansowanych filtrów 2-elektrostatycznych, fotokatalitycznych i antybakteryjnych wspomaganych przez bipolarny jonizator. Zadaniem tego rozwiązania jest zapewnienie świeżości powietrza i elminacja zanieczyszczeń takich jak kurz, dym, brzydkie zapachy, bakterie itp. Sposób działania systemu AirCare doskonale przedstawia obraz po prawej.

Technologia AirCare to trzy systemy połączone w jeden mechanizm – dostarczający odpowiednio schłodzone, czyste powietrze dzięki któremu będziemy zdrowsi i zawsze pełni energii!

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.