Skip to main content

O Firmie

Systemy klimatyzacji, wentylacji i pompy ciepła - to nasza specjalność!

Hydropol-Dekor jest wiodącym dystrybutorem systemów klimatyzacji, urządzeń wentylacji i pomp ciepła. Posiadamy ugruntowaną pozycję rynkową, długoletnie doświadczenie i bogate referencje. Na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia byliśmy jedną z kilku pierwszych firm wprowadzających do budownictwa, nieznane wówczas w naszym kraju, technologie nowoczesnej klimatyzacji.

siedziba Hydropol DekorOd ponad 32 lat Hydropol-Dekor jest dystrybutorem urządzeń klimatyzacji firmy Airwell w Polsce. Pierwsze klimatyzatory tej marki zaczęliśmy instalować w 1991 roku. W tym czasie równocześnie rozpoczęliśmy budowę sieci dystrybucji w całym kraju. Od 2002 roku jesteśmy generalnym, wyłącznym przedstawicielem marki Airwell. W swoim portfolio produktów posiadamy także systemy klimatyzacji wiodących światowych producentów takich firm jak Daikin i Mitsubishi.

Najnowszym projektem, nad którym pracujemy od dwóch lat jest własna seria klimatyzatorów ACSENSE. Wychodzi ona naprzeciw potrzebom klientów poszukujących urządzeń o wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie.

Posiadamy rozwiniętą sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Naszym partnerom handlowym i projektantom zapewnimy pełne doradztwo techniczne i materiały w zakresie doboru urządzeń i optymalizacji rozwiązań technicznych. Ponieważ wiemy jak istotne jest profesjonalne wsparcie techniczne naszych Partnerów, prowadzimy cykliczne, bezpłatne szkolenia w ramach Akademii Hyropol

 

Wyróżnia nas profesjonalna obsługa Partnerów, zakres i jakość oferowanych usług oraz możliwość dopasowania propozycji techniczno-cenowych do charakteru i potrzeb inwestycji. Odbiorca staje się nie tylko naszym Klientem, staje się przede wszystkim naszym Partnerem.

 

Zapraszamy do współpracy.