Skip to main content

Czy klimatyzacja jest prosta w obsłudze?

 

Czy klimatyzacja jest prosta w obsłudze?

Tak – jest prosta w obsłudze. Co więcej większość klimatyzatorów AIRWELL wyposażona jest w pilota, dzięki któremu używanie i programowanie klimatyzacji staje się dziecinnie proste. Dzięki swojej kompaktowej i ergonomicznej konstrukcji piloty do klimatyzacji AIRWELL zapewniają doskonały komfort użytkowania.

Klimatyzatory AIRWELL obsługiwane są przez piloty, które są bardzo łatwe w użyciu i oferują dostęp do szeregu przydatnych ustawień. Użytkownik może szybko wybrać tryb pracy (grzanie-chłodzenie-osuszanie), temperaturę pożądaną, prędkość wentylatora, a także programować wiele zaawansowanych funkcji:

  • Program nocny – funkcja dostosowuje temperaturę do zapewnienia idealnych warunków nocnego odpoczynku i przyczynia się do oszczędności energii. Działa zarówno w trybie grzania jak i chłodzenia. Pamiętajmy, że najzdrowszy sen ma miejsce w temperaturze kilka stopni niższej niż zalecane temperatury funkcjonowania dziennego. Z drugiej strony każdy chciałby budzić się w ciepłej sypialni. Klimatyzator Airwell obniży temperaturę na czas nocy i podniesie ją z powrotem 15 minut przed budzikiem – będzie zdrowiej, a zmniejszenie zużycia energii wynosi 7% na stopień, co stanowi znaczne oszczędności.
  • Funkcja „I FEEL” – innowacyjna funkcjonalność klimatyzatorów AIRWELL – dobiera idealne parametry pracy urządzenia do panujących warunków, a przede wszystkim sprawia, że temperatura odczuwalna w pomieszczeniu jest dokładnie taka, jak ustawiona na pilocie. W całym pomieszczeniu.
  • Programowanie – automatyczny zegar pozwala zaprogramować dowolnie pracę urządzenia – np dogrzewać mieszkanie podczas naszego wyjazdu – by nie wychłodziły się ściany – albo wyrównywać temperaturę i wilgotność na kilkanaście minut przed naszym powrotem z pracy.