Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Klimatyzacja a alergie

Zdecydowana większość alergików to osoby uczulone na wszelkiego rodzaju pyłki i zanieczyszczenia lotne. Wiedzą oni doskonale jak alergia potrafi obniżyć komfort życia. W okresach pylenia roślin, na które są wrażliwi niechętnie wychodzą z domu – co więcej nie mogą nawet otworzyć okna. Klimatyzacja częściowo rozwiązuje ten problem.

Co prawda z alergii nie wyleczy ale dzięki zaawansowanemu systemowi filtrów jest w stanie usunąć z powietrza we wnętrzach prawie wszystkie alergeny. Powietrze wokół nas pełne jest zanieczyszczeń – dymu, smogu, bakterii, grzybów oraz (szczególnie uczulających) cząstek organicznych – pyłków i sierści. Odpowiednio dobrany klimatyzator jest w stanie usunąć prawie wszystkie zanieczyszczenia z powietrza – umożliwiając alergikom spokojną pracę w biurze bądź upragniony wypoczynek w domu – zapewniając chłodne i świeże powietrze bez konieczności otwierania okna.

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.