Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Spotkanie integracyjno-szkoleniowe w Meksyku

W dniach 20-27 listopada 2018 roku  firma Hydropol-Dekor miała przyjemność po raz kolejny zaprosić najlepszych klientów na wyjazd integracyjno-szkoleniowy na półwysep Jukatan w Meksyku.

W ciągu tygodniowego pobytu nasi klienci mieli okazję zapoznać się z nową ofertą urządzeń Airwell na sezon 2019, jak również skorzystać z wielu atrakcyjnych form wypoczynku i relaksu. W trakcie wyjazdu zadbaliśmy również o możliwość zwiedzenia kilku z wielu pięknych i interesujących miejsc, m. in.: piramidy Chichen Itza, piramidy Uxmal, ruin w Tulum, miasta Valladolid oraz wysp Isla Contoy i Isla Mujeres.

 

Pozdrawiamy wszystkich uczestników wyjazdu  i - mamy nadzieję - do zobaczenia w przyszłym roku, oby w jak najszerszym gronie.

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.