Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Sprawdź wydajne i skuteczne środki do czyszczenia klimatyzacji!

 

W ostatnim czasie naszą ofertę wzbogaciliśmy o wysokiej jakości środki chemiczne do czyszczenia klimatyzacji. Mamy przyjemność przedstawić Państwu polską markę Liquid Technologies, za którą stoi know-how inżynierii chemicznej Politechniki Wrocławskiej. W ofercie firmy znajdą Państwo skuteczne i wyjątkowo wydajne preparaty dostępne w butelkach 1 L lub kanistrach 5 L jako koncentraty. Oddzielną grupę stanowią środki do czyszczenia zewnętrznych jednostek - HVAC External i osobną do czyszczenia wewnętrznych podzespołów i odgrzybienia klimatyzacji - HVAC Internal.

We współpracy z naszą firmą otrzymają Państwo korzystną ofertę za zakup preparatów Liquid Technologies. Katalog z prezentacją oferty będzie dostępny wkrótce na naszej stronie.

Zapraszamy do współpracy!

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.