Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

cennik klimatyzatorów AIRWELL 2021-2022

Nowy cennik AIRWELL 2021-2022 r.

Wiesz, że 9 sierpnia następuje u nas mała zmiana?

Właśnie wtedy zacznie obowiązywać nowy cennik Airwell 2021-2022 r. Znajdziesz w nim same przydatne informacje na temat nowych produktów i akcesoriów, ich specyfikacje oraz dane techniczne. Wszystko, czego potrzebujesz do swojej pracy!

Wśród nowości produktowych: klimatyzator ścienny HDH Glacier White, Mirage Grey, Black Mirror, klimatyzatory ścienno-podstropowe FWDB, przenośny klimatyzator MFH, nowe konsole oraz pompy ciepła.

Wejdź i pobierz go już dziś!

środki do czyszczenia klimatyzacji Liquid Technologies

Sprawdź wydajne i skuteczne środki do czyszczenia klimatyzacji!

 

W ostatnim czasie naszą ofertę wzbogaciliśmy o wysokiej jakości środki chemiczne do czyszczenia klimatyzacji. Mamy przyjemność przedstawić Państwu polską markę Liquid Technologies, za którą stoi know-how inżynierii chemicznej Politechniki Wrocławskiej. W ofercie firmy znajdą Państwo skuteczne i wyjątkowo wydajne preparaty dostępne w butelkach 1 L lub kanistrach 5 L jako koncentraty. Oddzielną grupę stanowią środki do czyszczenia zewnętrznych jednostek - HVAC External i osobną do czyszczenia wewnętrznych podzespołów i odgrzybienia klimatyzacji - HVAC Internal.

We współpracy z naszą firmą otrzymają Państwo korzystną ofertę za zakup preparatów Liquid Technologies. Katalog z prezentacją oferty będzie dostępny wkrótce na naszej stronie.

Zapraszamy do współpracy!

airwell hdh harmonia

Nowe, stylowe klimatyzatory AIRWELL HDH Harmonia

 

Ile razy słyszałeś, że biały kolor klimatyzatora nie będzie pasować do stylu pomieszczeń? Teraz to już nie jest problem! W nowej ofercie AIRWELL znajdziesz nowe jednostki HDH Harmonia i oryginalne panele wymienne jednostek o mocy 3,5 kW dla tego modelu. Wygląd przecież także jest ważny! Pokaż swoim klientom luksus wzornictwa i zaproponuj klimatyzator HDH Harmonia w kolorze szarym oraz w stylistyce czarnego lustra. Wymieniaj panele według uznania. Od dziś mamy do wyboru trzy eleganckie kolory - złoty, srebrny lub czerwony.

Klimatyzator nie tylko tworzy dobry klimat, ale również doskonały design!

Sprawdź szczegóły!

 

Akademia Hydropol

Akademia Hydropol w wersji on-line

 

Instalatorze! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklicznie organizowanych szkoleniach produktowych w Akademii Hydropol.

Chcesz otrzymać porcję solidnej wiedzy połączonej z praktyką oraz zostać autoryzowanym przedstawicielem marki Airwell oraz ACSENSE?

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na kolejne szkolenie z zakresu RAC i LCAC.

Zapraszamy!

 

 Sprawdź szczegóły najbliższego szkolenia.

Cennik klimatyzatorów ACSENSE 2020-2021

 

Zapraszamy do pobrania nowego cennika klimatyzatorów ACSENSE 2020-2021. Klimatyzatory ACSENSE to marka własna Hydropol-Dekor skierowana do użytku prywatnego oraz biur. Są to klimatyzatory ścienne o wydajności 2,60 do 616 kW pracujące w trybie grzania i chłodzenia.  Posiadają wbudowany moduł WiFi pozwalający na sterowanie klimatyzacją z urządzeń mobilnych. Cicha praca, funkcja oszczędzania energii, precyzyjnej kontroli temperatury, a przy tym korzystna oferta cenowa, sprawiają, że klimatyzatory ACSENSE zyskują coraz więcej zadowolonych Klientów.

 

Cennik klimatyzatorów ACSENSE.

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.