Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Wyjazd szkoleniowy dla Partnerów do Maroko

Pod koniec kwietnia mieliśmy niezwykłą okazję spędzić tydzień szkoleniowo-integracyjny w towarzystwie naszych Klientów w pięknym Maroko. Podczas szkoleń zapoznaliśmy się z nowościami w ofercie klimatyzacyjnej marki Airwell, omówiliśmy innowacyjne rozwiązania diagnostyczne oraz zaprezentowaliśmy ofertę pomp ciepła Airwell Wellea na sezon 2023-2024.

Jednak nasza przygoda w Maroko to nie tylko intensywne szkolenia. Odkrywaliśmy uroki tego magicznego kraju, zwiedzając niezwykłe zakątki Marrakeszu i poznając fascynującą kulturę Maroka. Nie mogliśmy oprzeć się również kuszącej lokalnej kuchni. Pragniemy gorąco podziękować naszym Klientom za wyjątkowy czas, który mogliśmy spędzić razem oraz za owocną i inspirującą współpracę.

W poniższej galerii znajdziecie Państwo fotorelację z tego wyjazdu.

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Copyright © Hydropol-Dekor 2019.